MŠ CENTRUM p.o.,

Školka plná zábavy

Naše třídy

BERUŠKY

Nejmladší děti, které si postupně přivykají na prostředí školy. Je pro ně připraven program i aktivity přiměřené věku (div. představení, výlety atd.)

VČELKY

Starší děti, které jsou rozděleny do dvou smíšených skupin tak, aby se mohly účastnit náročnějších aktivit, které jsou pro ně připraveny.

MOTÝLCI

O nás

Mateřská škola, jejímž zřizovatelem je Statutární město Ústí nad Labem, se nachází ve středu města v klidném prostředí parku za knihovnou, obklopena rozsáhlou zahradou, kterou maximálně využíváme. Svou polohou vyhovuje rodičům dětí, kteří dojíždějí za prací do středu města z jiných částí města. Poloha školy nám umožňuje ve velkém rozsahu zpestřit pobyt dětí o akce , které probíhají v blízkých kulturních zařízeních.

Business person

Školka plná zábavy

- se opírá o čtyřdílné kurikulum Doc. PhDr. Opravilové a PhDr. Gebhartové "Jaro, léto, podzim, zima v MŠ" a o publikaci Gabriely a Milady Přikrylových "Hrajeme si od jara do zimy."

Od 1.9.2017 je poslední rok před nástupem do ZŠ povinné předškolní vzdělávání vždy od 8.00 do 12.00 hodin.
V případě nepřítomnosti je nutno dítě písemně omluvit.